Nie wszystko złoto… (infografika)

Sprawa Amber Gold to temat, którym żyją media od niemal dwóch miesięcy. Nie ma dosłownie dnia, w którym nie byłyby publikowane nowe informacje nt. działalności Michała P. Na światło dzienne wychodzą kolejne fakty, liczby, kwoty, a lista pokrzywdzonych rośne w lawinowym tempie. Dla tych, którzy gubią się już w natłoku informacji, postanowiliśmy przygotować więc… infografikę.

(kliknij aby powiększyć)

 

12 thoughts on “Nie wszystko złoto… (infografika)

  1. Prawda jest taka, że ja kompletnie isę pogubiłam. Informacji jest wszędzie pełno, ale przedstawiane są w taki sposób, że ja mam problem w odniesieniu sie do nich.

  2. Świetna grafika podkreśla i tłumaczy to co się wydarzyło na przestrzeni czasu szkoda ze tyle osób szczególnie w starszym wieku dało się nabić w butelkę. Ale te sumy i wyliczenia powalają na kolana co się stało z tymi pieniędzmi…

  3. Nikyt nikogo do niczego nie zmuszał. A jak ktoś wiery w gruszki na wierzbie i jest naiwniakiem, to jego problem. Wystarczyło odrobinę pomyśleć, by wiedzieć, że to pic na wodę. Ale widać u Polaczków pazerność krzyczy głośniej od rozsądku.

  4. Świetna grafika, w której słupek „ponad 1km” jest równy słupkowi „1,4 km” a pasek „24 mln” jest 5 razy krótszy od paska „35 mln”. Świetne graficzne przedstawienie informacji, całkowicie uniemożliwiające odczucie proporcji. Gratulacje.

  5. W końcu można coś zebrać w całość wszyscy piszą o aferze aż się czytać nie chce w tu prosto i na temat szybko przeglądasz i masz streszczenie kilku stron A4. Brawo za pomysłowość chyba jeszcze nikt na taki sposób interpretacji nie wpadł a wiadomo że najszybciej wzrokowo łykamy wiedzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>