Kwartalny Profit – regularne zyski z surowców

Kwartalny Profit – regularne zyski z surowców

Kwartalny Profit to 10-letni produkt inwestycyjny oferowany przez Getin Bank w formie ubezpieczenia na życie i dożycie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym. Jest to jeden z pomysłów na zadbanie o swoją emeryturę.

Ciekawostką, która wyróżnia Kwartalny Profit na tle innych podobnych rozwiązań, jest fakt, że oprócz możliwości inwestowania wpłaconej składki przez 10 lat, pozwala on na korzystanie z inwestycji w trakcie jej trwania – a to dzięki cokwartalnym wypłatom odsetek.

Kwartalny Profit oparty jest na indeksie RBS VC Aquantum Pegasus Zeus Index (PLN) ER 7,25%. Ten dość tajemniczo brzmiący wskaźnik lokuje kapitał na 13 rynkach towarowych. Na jego liście zakupów znajdziemy m.in. ropę naftową, benzynę bezołowiową, cukier, pszenicę i żywiec.

Klienci mają więc do dyspozycji zdywersyfikowany portfel towarów o sporym potencjale wzrostu, z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci mechanizmu ograniczającego zmienność. Dzięki temu mechanizmowi w okresach bessy strategia nie traci tyle, o ile spadają towary, na których się opiera.

Kwartalny Profit, jak sama nazwa wskazuje, wypłaca co kwartał narosłe odsetki. Jeśli notowania indeksu spadają, wówczas klienci nie tracą, bo zabezpiecza ich ochrona kapitału. Po 10 latach (mija w tym czasie 40 kwartałów) klienci otrzymają zwrot wpłaconego na początku kapitału.

Minimalna kwota inwestycji w Kwartalny Profit to 3 tys. zł. Jest to produkt przeznaczony dla osób (w wieku 18-75 lat), które poszukują alternatywy dla nisko oprocentowanych lokat i chcą wykorzystać szansę na inwestycję w rynek surowców i na dodatek korzystać z inwestycji także w trakcie jej trwania.

6 thoughts on “Kwartalny Profit – regularne zyski z surowców

  1. Uważam, że fajnie że pojawiają się coraz to nowe pomysły, bo tak naprawdę jeżeli ktoś chce godnie na stare lata żyć to samodzielnie musi o to zadbać

  2. do mnie tonie przemawia, moze dlatego ze kiedy mialam praktyki w jednym zakladzie, ktory wydobywal surowce i zle mi sie kojarzy

  3. A potem wszyscy będą płakać !! poczytajcie o pozwach zbiorowych przeciwko GETIN za produkt Kwartalne Zyski – Kwartalny Profit !
    Pozdr

  4. Przestrzegam innych przed zdecydowaniem się na kwartalny profit. Po zainwestowaniu w to g…. straciłam. właśnie minęło 2,5 roku i mam połowę tego co wpłaciłam, zysk był 400 zł i na tym koniec cały czas w plecy. Getin bank to banda oszustów, a pracownicy to krętacze, uważajcie!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>