Lucro, czyli zarabianie w długim terminie

Lucro, czyli zarabianie w długim terminie

Nazwa Lucro kojarzyć może się ze słodkościami, ale słodkie mogą być też inwestycje. Lucro to długoterminowy produkt inwestycyjny Getin Banku, w którym zarobić możecie m.in. na rynkach akcji, obligacji i walut.

Lucro ma ciekawą konstrukcję, którą odróżnia się od tradycyjnych programów regularnego oszczędzania. Chodzi o to, że na początku wpłacamy tu 20 proc. docelowej kwoty inwestycji, a reszta uiszczana będzie przez 10 lub 15 lat (zależnie od edycji) w formie składek ubezpieczeniowych. Na przykład jeśli docelowa kwota inwestycji to 22,5 tys. zł, to na dzień dobry inwestor uiszcza 4,5 tys., a resztą wpłacać będzie co miesiąc przez kolejne lata.

Inwestycja Lucro oparta jest na specjalnie przygotowanej strategii BNP Paribas Millenium Master Series 8 PLN. Ten indeks jest dynamicznie zarządany, a jego działanie umożliwia inwestorom zarabianie zarówno w okresach wzrostów jak i spadków na rynkach. W jego spektrum inwestycyjnym znajdują się: akcje, obligacje, waluty, nieruchomości i surowce. Mamy więc spory wybór.

Zabezpieczeniem interesów klientów jest pełna ochrona kapitału – oznacza to, że w przypadku niepowodzenia inwestycji otrzymacie zwrót zainwestowanych środków, a potrącone zostaną jedynie opłaty, o których mówi umowa. Oczywiście należy pamiętać, że ochrona kapitału działa tylko jeśli dotrzymacie inwestycję do końca. W przypadku wcześniejszego wycofania się, należy liczyć się z dodatkowymi kosztami.

Decydując się na Lucro lub podobne rozwiązanie należy pamiętać, że jest to inwestycja rozpisana na wiele lat. Decyzja powinna więc być w pełni świadoma i przemyślana. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania dotyczące Lucro lub innej inwestycji – śmiało piszcie. W miarę wiedzy postaramy się odpowiedzieć na każde.

5 thoughts on “Lucro, czyli zarabianie w długim terminie

  1. Dla mnie to nowość. Trochę gram na giełdzie, ale zwykle kończy się chwytaniem noży. Może czas się ustatkować 😛 To pomysł wart zastanowienia

  2. Na owoce zawsze czeka się dłużej, tak samo jak z inwestowaniem. Im dłużej obracane są nasze pieniądze to możemy liczyć na więcej.

  3. To już chyba lepiej na lokatę wrzucić, gwarancja kapitału, dostęp do środków, pewny zysk. Jak się trafi jakaś okazja inwestycyjna to możemy łatwo i często bez utraty odsetek wyjąć pieniądze i zainwestować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>