Gastro-eko-nomia, czyli apetyt na kasę – INFOGRAFIKA

infografika_gastro_gora

Choć ostatnio polska gastronomia kojarzy się bardziej w Polskimi Nagraniami, wciąż istnieje jej drugie, finansowe oblicze. I to bardzo pokaźne. Ile pieniędzy jest w gastronomii, czy Polacy lubią jeść na mieście i czy kebab stał się naszym „daniem narodowym”? Dowiecie się z infografiki.

infografika_gastro_dol

5 thoughts on “Gastro-eko-nomia, czyli apetyt na kasę – INFOGRAFIKA

  1. nie chodze zbyt czesto do restauracji, b z malym dzieckiem nie mam poprostu czasu, kwoty jakie wydajemy na jedzenie sa olbrzymie, nie zdawalam sobie z tego sprawy

  2. Jak zwykle świetna infografika. Jedzenie poza domem jest coraz popularniejsze zwłaszcza w dużych miastach. Ale kebab jako danie narodowe nie brzmi mimo wszystko zbyt optymistycznie.

  3. Często jadam na mieście, i z miesiąca na miesiąc coraz częściej 3-4 razy w tygodniu. Niestety nie mam kiedy gotować i też mi się nie chce po pracy jestem mega wykończona ;/ I należę do 50 proc. Polaków, bo najbardziej lubię polską tradycyjną kuchnię :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>