Korzystny Pakiet Korzyści

Korzystny Pakiet Korzyści

Getin Bank przygotował pakiet rozwiązań dla swoich stałych klientów. Osoby aktywnie korzystające z jego produktów mogą liczyć nie tylko na darmowe konto, ale i lepsze oprocentowanie zdeponowanych pieniędzy, atrakcyjniejsze warunki kredytowe, a nawet zwrot części wydatków poniesionych na utrzymanie mieszkania.

Nie jest oczywistym, że dba się o stałych klientów. Utarło się raczej, że ci lojalni nie mogą liczyć na wiele, banki, telekomy czy inne firmy raczej starają się przekonać do siebie nowe osoby. Ale bywają i sytuacje odwrotne, czasem ktoś przygotuje rzeczywiście atrakcyjną ofertę dla stałych klientów. Przykładem tego może być Pakiet Korzyści, który dla swoich klientów przygotował Getin Bank.
W Pakiecie Korzyści mamy bezpłatne konto oraz kartę do niego, a do tego preferencyjne warunki oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zwrot wydatków za rachunki (do 30 zł miesięcznie), a nawet tańszy kredyt.

 

Co ciekawe, do Pakietu Korzyści nie trzeba się nijak zapisywać. Wystarczy być klientem Getin Banku i aktywnie korzystać z jego produktów, dostęp do Pakietu Korzyści jest automatyczny. Jak bank definiuje aktywność? Na konto musi wpływać wynagrodzenie minimum 1 tys. zł, do tego trzeba dokonywać płatności kartą na minimum 300 zł, trzeba też wyrazić zgodę na kontakt marketingowy ze strony banku.

Zwrot za domowe rachunki dostępny jest dla osób, które ustawią co najmniej dwa polecenia zapłaty za rachunki. Bank wyraźnie chce więc zachęcić klientów to korzystania z różnorakich produktów, dając w zamian wymierną korzyść finansową. Nie dość, że za konto nie trzeba płacić, to jeszcze można na nim zarobić.

Jest to oferta dobra dla osób, które chcą świadomie podejmować swoje decyzje finansowe i nie boją się przenosin swojego centrum finansów do innego banku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>