Najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe

Najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe

4 proc. na koncie oszczędnościowym to w aktualnych warunkach wydarzenie. Szczególnie, że jest gwarantowane do końca przyszłego roku.

Jak wynika z badania przeprowadzanego przez Millward Brown na zlecenie Getin Banku, pod koniec 2014 roku trzy czwarte respondentów deklarowało chęć zdeponowania nadwyżek finansowych na koncie lub lokacie. Oszczędzanie w banku pozostaje w opinii Polaków najbezpieczniejszym i najlepszym sposobem na lokowanie środków. Co jednak zrobić, gdy bankowe procenty są coraz skromniejsze w związku z kolejnymi obniżkami stóp procentowych?

Trzeba poświęcić trochę zaangażowania, by znaleźć jak najlepszą ofertę. Warto zwracać uwagę na różnego rodzaju promocje czasowe, które mogą przynieść naprawdę wysokie odsetki. Dziś chcielibyśmy Wam zaprezentować konto oszczędnościowe Getin Banku, w którym do końca 2016 r. macie gwarancję oprocentowania na poziomie 4 proc.

To ewenement na rynku, bowiem już znalezienie oferty na więcej niż 3 proc. nie jest łatwe (ma ją zaledwie kilka banków), a gwarancji utrzymania tak wysokiego oprocentowania nie daje nikt. Ciekawostką jest, że propozycja skierowana jest zarówno dla klientów nowych, jak i tych obecnych. Często bowiem banki tego typu atrakcje oferują tylko nowym osobom.

Oczywiście nie ma nic za darmo. Z tak wysokiego oprocentowania skorzystać mogą osoby, którym co miesiąc na koncie w banku spływać będzie wynagrodzenie w kwocie co najmniej tysiąca złotych, dodatkowo należy każdego miesiąca dokonać kartą do konta płatności na kwotę 300 zł. Ostatnim warunkiem jest wyrażenie zgody na kontakt marketingowy ze strony banku.

Gwarantowane oprocentowanie dotyczy kwoty do 10 tys. zł. Pieniądze ponad tą kwotą będą oprocentowane na 1 pkt proc. więcej niż podstawowe oprocentowanie kont oszczędnościowych w Getinie.

Zaletą rozwiązania jest jeszcze jego elastyczność. Pieniądze można swobodnie wypłacać z rachunku oraz deponować nowe środki – wszystko bez utraty odsetek.

stopka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>