Konto bankowe jako centrum finansów

Konto bankowe jako centrum finansów

Umiejętne zarządzanie finansami osobistymi to trudna sztuka, ale bardzo ważna w kontekście finansowego sukcesu. Centrum wszystkich operacji powinno być dobre konto bankowe.

Co właściwie oznacza dziś hasło „dobre konto bankowe”? Na pewno rachunek taki powinien być tani, ale to zdecydowanie nie jest dość, by nazwać go dobrym. Bo powinien jeszcze mieć funkcjonalności, które zaspokoją potrzeby dbającej o swoje finanse rodziny.

Dziś zaprezentujemy Wam konto Getin UP, które może być jednym z kandydatów do tego miana, bo bardzo dobrze spisze się jako centrum finansów osobistych. Co to za konto?

Przede wszystkim jest darmowe dla aktywnych klientów. Wystarczy w ciągu miesiąca zapłacić kartą debetową 300 zł i już nie ponosimy opłaty. Co ciekawe, konto premiuje młodych klientów – osoby, które nie ukończyły jeszcze 25. roku życia mają tę barierę na poziomie 100 zł miesięcznie.

W pakiecie dostajemy m.in. bezpłatne przelewy internetowe, przy czym co ciekawe, aby wykonać przelew nie musimy wcale znać numeru rachunku odbiorcy. Wystarczy numer telefonu komórkowego, adres e-mail lub… namiar na Facebooku.

Dobre konto bankowe powinno dawać szansę na sprawne ulokowanie nadwyżek finansowych. W przypadku Getin UP mamy możliwość założenia lokat lub skorzystania z kont oszczędnościowych. Liczba mnoga przy tym ostatnim produkcie to nie przypadek, bo bank oferuje szeroki wybór rachunków. Warto zwrócić m.in. na Konto Oszczędnościowe Skarbonka z funkcją Zachowaj Resztę – polega to na zaokrąglaniu płatności dokonywanych kartą płatniczą i przelewanie nadwyżki na oprocentowane konto. To prosty i skuteczny sposób na oszczędzanie.

Na dodatek bank oferuje kilka możliwości… zarabiania. Premiuje m.in. klientów korzystających z karty (promocja Aktywna Karta – łącznie 300 zł premii), 10-proc. zwrot za zakupy w ramach promocji Tanie Zakupy (do 300 zł rocznie) i rabaty na rachunki za energię elektryczną dla klientów korzystających z usług firmy ENEA SA.

stopka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>