Kredyt ratalny bez wizyty w banku

Kredyt ratalny bez wizyty w banku

Coraz więcej działań przenosimy do sieci. Obsługa konta bankowego online to podstawa, ale na tym się aktywność internetowa nie kończy, coraz większa część produktów bankowych dostępna jest bez wychodzenia z domu.

Prosty dostęp do bankowych produktów jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotny. Dla klientów liczy się sprawne i szybkie działanie. Banki często wychodzą tym oczekiwaniom na przeciw. Jednym z ostatnich przykładów takich kroków jest nowa oferta kredytowa Getin Banku, której przyjrzał się Poradnik Inwestowania.

Getin przygotował kredyt ratalny, który jest dostępny całkowicie przez internet. Dla klienta to bardzo praktyczne rozwiązanie, bo pozwala na szybkie załatwienie sprawy bez wizyty w placówce banku. Bank deklaruje, że w ten sposób jest w stanie sfinansować wydatki klienta na kwotę od 500 do 10 tys. złotych, która zostanie rozłożona od 3 do 36 miesięcy.

Specjalnie na potrzeby tej oferty została przygotowana platforma internetowa dostępna pod adresem ikredyt.getinbank.pl. Za jej pomocą w prosty sposób można sprawdzić, jakie raty i oprocentowanie będzie miał kredyt, jaki sobie wybierzemy.

Zainteresowany klient musi rozpocząć proces ubiegania się o kredyt od złożenia wniosku. Na jego podstawie bank przeprowadza weryfikację zdolności kredytowej i ustala warunki kredytu. Gdy bank podejmie pozytywną decyzję, klient musi dokonać przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł i następuje przekazanie pieniędzy.

Getin Bank przygotował tę ofertę dla klientów, którzy mają stały dochód na poziomie co najmniej 1 tys. zł netto. Aby złożyć wniosek kredytowy potrzebujecie tylko skanu obu stron dowodu osobistego.

 

stopka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>