Współpraca

Nazywam się Maciek M. Zawodowo zajmuję się… planowaniem jak wydawać pieniądze w imieniu dużych firm. Tak wiem, brzmi to tajemniczo i nich tak pozostanie. Natomiast inwestowaniem interesuję się od dawna, a blog to jedna z moich inwestycji (zwłaszcza czasu)….

W prowadzeniu bloga pomagają mi koledzy, bez których nie byłoby infografik i zdjęć. Posty też pewnie nie byłyby publikowane tak często. Chłopaki nie pojawiają się tu z imienia i nazwiska, ale bez nich to miejsce nie wyglądałoby tak jak teraz.

Jeśli podobają Ci się infografiki lub teksty, możesz część lub całość opublikować u siebie, ale zawsze proszę podawaj źródło – czyli aktywnego linka do Poradnika.

Jeżeli chciałbyś, abyśmy zrobili infografiki lub napisali autorski test dla Ciebie, napisz! Jeżeli chciałbyś zorganizować z nami niestandardowe akcje, też jesteśmy chętni. Finanse uzgadniamy zawsze indywidualnie.

Jeżeli jesteś naszym stałym czytelnikiem i jakiś temat nie daje Ci spokoju – napisz! Chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

e-mail: maciek@poradnikinwestowania.pl